Новини

 

Шановні колеги, співвітчизники!

Щиро і сердечно вітаю усіх з державним святом - Днем Конституції України!

Рівно 24 роки тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію - Основний Закон України, який гарантує права та свободи громадян, наблизив Україну до країни з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Слава Україні!

З повагою,
Начальник Луганського  гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                                Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

Сьогодні, 25 червня з обласного збірного пункту до лав Збройних Сил України відправляться  близько 50 майбутніх солдат. Команди призовників  віком від 18 до 27 років поповнять підрозділи Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту. Спочатку юнаки відправляться до навчальних центрів для отримання військово-облікових спеціальностей. Сьогодні, 25 червня з обласного збірного пункту до лав Збройних Сил України відправляться  близько 50 майбутніх солдат. Команди призовників  віком від 18 до 27 років поповнять підрозділи Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту. Спочатку юнаки відправляться до навчальних центрів для отримання військово-облікових спеціальностей. 

Нагадуємо, що всі призовники проходять лабораторні обстеження на наявність захворювання COVID-19.

Прес-служба Луганського ОВК.

 

616

20 лютого 2020 року ми відзначаємо День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

20 лютого 2014 року на Майдані  загинуло 49 осіб, за час Революції Гідності - 106 майданівців, Героїв «Небесної сотні», відвагою, силою духу і стійкістю яких захоплюватиметься не одне прийдешнє покоління.

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень народу до європейських цінностей.

І за цю боротьбу, за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні, ті, хто лише починав жити…

Мирні солдати Майдану, наші Ангели сьогодення, Небесна сотня на варті. Вона поруч, поруч з нами.

Вічна слава героям!

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                         Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

1

Сьогодні особовий склад військових комісаріатів Луганської області разом з Українським народом вшановує один із основних символів нашої країни – це Державний герб України.

Ми пишаємося своїми національними символами, традиціями, культурою та людьми.

Тризуб є стародавнім символом, який зустрічався на нашій території з найдавніших часів і шанувався як магічний знак свого роду, оберіг. У вигляді державної символіки він використовувався князями часів Київської Русі, став Державним гербом УНР, у ХХ ст. як символ репрезентував різні політичні організації. Ставши Державним гербом сучасної України тризуб символізує тяглість і спадкоємність традицій нашої території.

Вітаю Вас із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                         Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

22583245

Відтепер, 16 лютого – в день загибелі військового журналіста Дмитра Лабуткіна в Україні на державному рівні відзначають День військового журналіста.

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем військового журналіста.

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення.

Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.
У цей святковий для вас день бажаю об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                         Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

 2225

Шановні  воїни - інтернаціоналісти!

Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну, пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Сьогодні ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу.

Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам’яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю з іракської пустелі, мінних полів Лівану та Анголи, джунглів Ліберії та Сьєрра-Леоне, загинули в етнічних сутичках на Балканах.

Від Луганського обласного військового комісаріату, зичу вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам , достатку і довголіття, аби жахіття війн більше ніколи не поверталися у наше мирне життя.

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                         Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top