Призов громадян Луганської області на строкову військову службу

0001

26 квітня 2015 року відбулася урочиста відправка призовників зі збірного пункту Луганського ОВК до військових частин, згідно Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» зі змінами від 07 травня 2015 року № 255/2015.

Радник керівника військово-цивільної адміністрації Луганської області Геннадія Москаля Денис Денищенко, який був присутній на урочистій відправці, щиро привітав майбутніх солдат з важливою подією в їх житті та зазначив, що згідно рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.14 «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності» уведено в дію Указом Президента України від 24.09.14 № 744, військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях залучатися не будуть. Уряд та військове командування піклується про те, щоб були створені всі умови для заохочення призовників та спокою їх батьків. Згідно ст. 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 07.04.2015року № 277 та ст. 119 Кодексу законів про працю України від 9.04.2015 № 315-VІІІ. за громадянами України, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності

0002
Отець Олексій Свято-Хресто-Воздвиженського храму благословив призовників молитвою на службу в Збройних Силах України, побажав їм бути зразком сумлінного виконання своїх обов’язків.
Ми відчуваємо гордість за наших майбутніх солдат. Сьогодні Батьківщина довірила їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Всі, хто сьогодні стоїть у цьому строю, сміливі, відповідальні люди, гідні нащадки бойової слави старших поколінь.
Бажаємо вам спокійної служби, мирного неба над Україною!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top