Ухилився від мобілізації - відповідай по закону

08 липня 2015 року на Луганщині було розглянуто справу громадянина К. за ухилення від мобілізації.

14 березня 2015 року чоловік отримав повістку про прибуття до Старобільсько-Новопсковського ОРВК для проходження обстеження та медичного освідчення військовозобов’язаного для визначення придатності до військової служби. За результатами обстеження громадянина К. визнано придатним за станом здоров’я для проходження військової служби. Після вручення мобілізаційного припису за призовом на військову службу у Збройні Сили України за частковою мобілізацією чоловік в зазначений час до військового комісаріату не з’явився.

В судовому засіданні обвинувачений громадянин К. своєї провини у скоєнні правопорушення не визнав, в той же час обставини, передбачені ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», які надавали б громадянину право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації, у нього відсутні.

Таким чином, за рішенням Старобільського районного суду громадянин К. був визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366 КК України, та засуджений до позбавлення волі строком на 3 роки з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі закритого типу. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top