Петро Порошенко про варіанти розвитку подій на Донеччині та Луганщині

6 вересня 2015 року Петро Порошенко під час інтерв'ю для трьох загальнонаціональних українських телеканалів розповів про варіанти розвитку подій на Донеччині та Луганщині.

 

poroshenko

          -"Є три сценарії розвитку подій.

 Перший – радикальний наступ Збройних сил, військове звільнення цих територій і похід на Москву. Хто у нас це пропонує? Подивіться, будь ласка, наслідки цих авантюрних і безвідповідальних звільнень і народ цю позицію не підтримує. Позиція друга – побудувати стіну, віддати частину території, проживемо без Донбасу. Чи можливий такий варіант? Можливий. Але я, як Президент, Україною торгувати не буду... Нікому шматочка української землі я не віддам. Я буду боротися, буду робити все можливе для того, щоб повернути і анексований Крим, і окуповану територію Донбасу. І є третій шлях – шлях забезпечити відновлення українського суверенітету української влади на цій території. Цей шлях називається – мінські домовленості… 

      "Якщо будуть проведені фейкові (інф. неправдиві, підроблені) вибори, якщо буде зірвано режим припинення вогню і буде організовано широкомасштабний наступ російських військ на українські території... Це буде означати, що Росія відмовилася від тих зобов'язань, які вона взяла на себе, поставивши підпис російського Президента під Мінським процесом... Якщо буде повномасштабний наступ, ми сьогодні маємо вже достатньо сил, щоб зупинити агресора. І ми за рік побудували армію... Ми здатні сьогодні зупинити агресора", -  сказав П. Порошенко у своєму інтерв'ю 06 вересня 2015 року.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top