Призов на строкову військову службу восени 2015 року закінчився

В Україні завершилася осіння призовна кампанія, яка тривала з 1 жовтня до 30 листопада.

Згідно Указу Президента України від 17.02.2015 року „Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців в 2015 році” на строкову військову службу в Збройні Сили України та інші військові формування в цьому році були призвані громадяни, яким до дня відправки в військові частини виповнилось 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку.

Для військових комісаріатів Луганської області кожен призов особливий. Основна увага спрямована на підвищення якісних характеристик призовників, а саме: на стан їхнього здоров’я , рівня освіти, морально-ділових якостей. Саме тому відбір на строкову військову службу на всіх рівнях – від призовної дільниці до обласного збірного пункту проводиться ретельно.

Зазвичай, ті, хто з’явився на пункти збору, обирають службу свідомо. Часто цей вибір роблять усією родиною, адже в нинішні часи строкова служба може стати для молодої людини непоганим стартом у житті. Юнаки проходять добру школу мужності, відповідальності, дисциплінованості та колективізму, що, в свою чергу дає їм перевагу при вступі на роботу чи навчання, особливо в деякі дефіцитні виші, силові структури, охоронні фірми тощо.

Луганський обласний військовий комісаріат провів осінній призов на високому рівні. Планове завдання по відбору і відправці призовників в військові частини виконано на 100%. Найкращі показники в Лисичанському МВК, Рубіжансько-Кремінському ОМВК та Старобільсько-Новопсковському ОРВК.

Бажаємо нашим хлопцям гідно відслужити та повернутися додому здоровими, досвідченими, справжніми захисниками нашої Батьківщини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top