До Дня Збройних Сил України

6 грудня 2015 року Україна відзначила річницю створення Збройних Сил України. 24 роки тому, після розпаду Радянського Союзу і проголошення в 1991 році незалежності, Україна успадкувала одне з найпотужніших військових угруповань в Європі, оснащене ядерною зброєю та в цілому відносно сучасними зразками звичайного озброєння та військової техніки. Це ще не була українська армія в тому вигляді, як ми знаємо її тепер, проте на той час наша держава була лідером серед колишніх радянських республік у справі створення власної армії, вбачаючи в ній основу і гаранта реальної державності. В тому далекому 1991 році Уряд України приступив до створення Збройних Сил та інших військових формувань.

P010061

За останні 24 роки українська армія зазнала значних змін, були свої злети і падіння, змінювалися керівники та політика держави, та не змінювалися наші захисники. Нащадки одвічних захисників рідної землі й тепер, в цей складних для України час, коли на порозі нашої держави стоїть ворог, коли проти нас йде інформаційна війна, стоять пліч-о–пліч на захисті незалежності й суверенітету України.

Саме з цієї нагоди 4 грудня 2015 року в Сєвєродонецьку в міському Палаці культури відбувся урочистий захід до Дня Збройних Сил України. Зі святом сучасних захисників України привітав заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко «Шановні військові, прийміть вітання із Днем Збройних Сил України. Сучасна українська армія створюється саме сьогодні. На території України йде гібридна війна. Війна, яку ще не бачив світ. Це війна не тільки зброї – це війна в душах, серцях і головах людей, – сказав Юрій Клименко. – Я бажаю вам здоров’я та повертатися живими».

DSCN813

Також військовослужбовців зі святом привітав начальник Луганського гарнізону – військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату Юрій Полулященко. «Вітаю всіх із 24-ю річницею ЗСУ. Наші військовісьогодні – це поєднання професійної майстерності й високого морального духу. В сучасних умовах відбувається процес подальшого розвитку війська, метою якого є створення армії європейського зразка. У цей святковий день від щирого серця бажаю кожному військовослужбовцю, працівнику та ветерану ЗСУ міцного здоров’я, мирного неба над головою, наснаги, успіхів і майстерності у виконанні бойових завдань», – зазначив Юрій Полулященко.

DSCN827

Під час заходу свої відзнаки «За розвиток регіону» та почесні грамоти від Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, а також грамоти від Луганського гарнізону отримали найвизначніші військовослужбовці Луганської області.

Разом з тим, участь у святковій програмі взяли творчі колективи міста та духовий оркестр музичного училища імені Сергія Прокоф’єва.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top