Степан Полторак: «Зробимо 2016 рік переможним!»

10125 грудня  у Києві Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак та Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко зустрілися з керівним складом Збройних Сил України, командувачами оперативних командувань, командирами бригад та обласними військовими комісарами.

Глава оборонного відомства привітав генералів і офіцерів з новорічними святами та коротко підбив підсумки службової діяльності 2015 року.

Міністр оборони України звернув увагу на стан військової дисципліни та морального духу у військової колективах. При цьому він наголосив на особисту взірцевість командирів.

102— Невпевненим у нашій перемозі немає місця в Українському війську, і в цьому відношенні все починається саме з вас. Разом зробимо 2016 рік переможним! — звернувся до присутніх Степан Полторак.

Наприкінці виступу генерал армії України Степан Полторак наголосив на великій увазі, яку приділяє Збройним Силам Президент України — Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top