Генерал армії України Степан Полторак нагородив кращих військових комісарів та командирів бригад

25 грудня у Києві Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак вручив нагороди кращим за підсумками року військовим комісарам та командирам бригад Збройних Сил України.

201За зразкове виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави главою оборонного відомства «Почесною грамотою Кабінету Міністрів України» був нагороджений військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату полковник Полулященко Юрій Едуардович.

Також за підтримання високої бойової готовності військ та високу майстерність, за визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України свої нагороди отримали ще 20 військових комісарів та командири бригад зі всієї країни.

— Ми багато чого зробили цього року, але нам багато ще чого треба зробити у майбутньому. Ми всі разом маємо завжди вірити у перемогу. Якщо у нас буде хоч якійсь сумнів, це наша поразка. Цього неможливо допустити, я вірю у ваш бойовий дух та нашу перемогу! — підкреслив під час звернення до особового складу Міністр оборони України Степан Полторак.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top