Проходження військової служби за контрактому ЗСУ

    16 лютого 2016 року в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації відбувся брифінг для ЗМІ за темою: «Проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України». В зустрічі взяли участь заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковник Моцпан О.А., заступник військового комісара – начальник відділу обліково-мобілізаційної роботи Луганського обласного військового комісаріату полковник Ованесян Р.Р., начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату підполковник Сіроштан О.О.

1

     Під час зустрічі обговорювалися умови та переваги проходження військової служби за контрактом, збільшення розміру грошового забезпечення та пільги.

     За словами підполковника Сіроштан О.О. кількість добровольців, що бажають служити за контрактом, набагато збільшилася. Наразі йде відбір солдат та сержантів, а також офіцерів запасу та чоловіків з вищою освітою. За контрактом бажають служити й жінки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top