Пам'ять буде жити в наших серцях

Особовий склад Луганського обласного військового комісаріату прийняв активну участь в організації та проведенні основних заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення та святкуванню 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

08 травня 2016 року військовослужбовці на чолі з військовим комісаром Луганського обласного військового комісаріату полковником Юрієм Полулященко прийняли участь у проведенні панахиди та покладанні квітів до братської могили «Меморіалу Слави» у місті Сєвєродонецьку Луганської області.

IMG 8894   09 травня 2016 року на площі Перемоги міста Сєвєродонецька Луганської області зібралися ветерани Другої світової війни, учасники антитерористичної операції, керівництво області на чолі з керівником обласної військово-цивільної адміністрації Луганської області Юрієм Гарбузом, жителі й гості міста, щоб разом вшанувати незламність духу українського народу в боротьбі за свободу.

Голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Ю. Гарбуз у своєму виступі перед учасниками урочистостей озвучив головний меседж Президента України Петра Порошенка про необхідність встановлення миру і запевнив, що ним як очільником області буде зроблене все необхідне для виконання цього завдання і небо над Луганщиною буде мирним.

«Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Ми не забудемо триста п’ятдесят тисяч похоронок, що прийшли на Луганщину: обірвалося життя більше двохсот п’ятдесяти тисяч військовослужбовців та більше ста тисяч мирних мешканців і військовополонених. Будемо пам’ятати про полеглих, будемо уважними до живих», – зазначив губернатор.

Пам’ять тих, хто загинув на фронтах Другої світової війни, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Від імені наших сучасників, які сьогодні захищають незалежність і територіальну цілісність української держави, з вітальними словами звернувся ветеран добровольчого батальйону «Донбас», учасник антитерористичної операції Сергій Іщенко.

В урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятного знака ветеранів війни та учасників бойових дій прийняли участь військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату полковник Ю. Полулященко та весь особовий склад.IMG 8932

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top