Перші призовники Луганщини поїхали в війська

2

Згідно Указу Президента України від 29.03.2016 року № 122/2016 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році” на строкову військову службу в Збройні Сили України та інші військові формування в цьому році будуть призвані громадяни, яким до дня відправки в військові частини виповнилось 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку.

17 травня 2016 року на базі обласного збірного пункту було проведено урочистий мітинг, присвячений відправці в війська юнаків Луганщини для проходження строкової військової служби. Напутні слова призовникам промовили заступник військового комісара, представник обласної державної адміністрації, батьки. Добрий настрій всім присутнім подарували учні музичного училища ім. Прокоф’єва, заспівавши веселі українські пісні.

Бажаємо нашим хлопцям гідно відслужити та повернутися додому здоровими, досвідченими, справжніми захисниками нашої Батьківщини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top