З річницею, військкомати Луганщини!

                19 червня 2016 року, згідно наказу командуючого військами Харківського військового округу від 25 серпня 1938 року №0147, відзначається 78 років з дня формування Луганського обласного військового комісаріату, районних (міських) військових комісаріатів Луганської області. В цей день у 1938 році з'явилися перші військкомати, які тоді представляли собою комісаріати з військових справ. На території Харківського військового округа відразу ж було утворено їх велика кількість. Військовий комісаріат або військкомат являв собою орган місцевого військового управління, який ніс відповідальність за проведення військово-мобілізаційної та обліково-призовної роботи. Надалі відбулося суттєве розширення кола завдань, які виконуються працівниками військкомату. У воєнні роки на військові комісаріати були покладено особливо складні і масштабні завдання.

Screenshot                За останні 24 роки українська армія зазнала значних змін. Нащадки одвічних захисників рідної землі й тепер, в цей складний для України час, коли на порозі нашої держави стоїть ворог, коли проти нас йде інформаційна війна, стоять пліч-о–пліч на захисті незалежності й суверенітету України. Відповідно до Положення «Про військові комісаріати», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2013 року №389, військові комісаріати Луганської області (на теперішній час 9 районних (міських) військових комісаріатів) проводять призов громадян на військову службу, забезпечують добір кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом та проходження служби у військовому резерві Збройних Сил, проводять заходи щодо підготовки та проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів, забезпечують соціальний і правовий захист військовослужбовців, військовозобов’язаних і резервістів, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори до Збройних Сил, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил та членів їх сімей. Приймають участь у військово-патріотичному вихованні громадян.

               Тож і надалі весь особовий склад військкоматів Луганщини виконуватиме свої завдання за призначенням з честю та гідністю на славу нашої держави! 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top