Призов на строкову військову службу навесні 2017: що очікувати

З метою своєчасної підготовки, якісного та організованого проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в квітні-травні 2017 року у відповідності до Указу Президента України від 24.02.2017 № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” 28 березня 2017 року в Луганському обласному військовому комісаріаті відбулися інструкторсько-методичні заняття, головною темою яких було питання “Підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2017 року.”

IMG 8564

В проведенні заходу взяли участь представники органів державної влади та силових структур області, зокрема обласної призовної комісії, ГУ Національної поліції України в Луганській області, Департаменту охорони здоров'я, голови та старші лікарі районних та міських призовних комісій, військові комісари районних та міських віськкоматів області.

Головними питаннями, які обговорювалися під час зустрічі, стали підведення підсумків призову громадян України на строкову військову службу восени 2016 року та постановка завдань щодо якісного проведення весняного 2017 року призову громадян України на строкову військову службу.

IMG 8571

Не менш важливим питанням стало налагодження більш тісної взаємодії з представниками органів Національної поліції щодо розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, та з представниками органів охорони здоров'я щодо проведення безкоштовного серологічного аналізу крові на ВІЛ, гепатитів В,С, RW, та профілактичних щеплень (вакцина туберкуліну та АДС-М), рентгенограм.

Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату звернув увагу присутніх на особливості цього призову, в тому числі й на те, що кожний громадянин, який буде відправлений на строкову військову службу, отримає грошову виплату згідно постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 року № 587 в розмірі двох мінімальних заробітних плат. Варто зазначити, що мінімальна заробітна плата у 2017 році складає 3200 грн.

Також віськовим комісаром було зазначено, що військовослужбовці строкової служби будуть проходити військову службу за межами АТО та не будуть задіяни до виконання бойових завдань.

Приємним моментом зустрічі стало нагородження членів районних та міських призовних комісій за сумлінне виконання державного завдання з комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань. За підсумками призову на строкову військову службу восени 2016 року наказом начальника Луганського гарнізону - військовим комісаром Луганського ОВК були вручені пам'ятні відзнаки та подарунки.

IMG 8553 IMG 8552

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top