Комісією Генштабу ЗСУ перевірено військовий облік на Луганщині

 

Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України з 14 по 18 серпня 2017 року на території Луганської області працювала комісія Генерального штабу Збройних Сил України під керівництвом начальника відділу військового обліку та бронювання мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковника Олександра Правдивця. Метою роботи комісії було перевірити стан військового обліку призовників і військовозобов’язаних та надання методичної допомоги.

 

15 серпня 2017 року в Луганській обласній державній адміністрації під керівництвом заступника голови Луганської ОДА з питань безпеки та громадського порядку Юрія Клименка була проведена координаційна нарада. В її проведенні взяли участь військові комісари Луганської області та керівники підприємств, установ і організацій, які підлягали перевірці. Заступник голови Луганської ОДА Юрій Клименко поставив завдання щодо організації проведення перевірки комісією Генерального штабу Збройних Сил України. Голова комісії Олександр Правдивець довів програму роботи комісії.

20818886 781582975357338 6894189991280523023 o

18.08.2017 року в Луганській ОДА комісія Генерального штабу Збройних Сил України провела нараду з керівниками установ, які підлягали перевірці, та підвела підсумки роботи щодо стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на території області. За результатами проведення перевірки комісією був зроблений висновок, що військовий облік призовників і військовозобов’язаних відповідає вимогам керівних документів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top