Підвели підсумки виконання завдань по комплектуванню ЗСУ в 2017 та напрямки роботи на 2018

19 січня 2018 року під керівництвом голови Луганської обласної держадміністрації Юрія Гарбуза було проведено нараду по підведенню підсумків виконання завдань по комплектуванню Збройних Сил України військовослужбовцями військової служби за контрактом та призову на строкову військову службу, а також покращення роботи у цьому напрямку у 2018 році.

Під час проведення наради були присутні військовий комісар, заступники та представники Луганського ОВК та районних (міських) військових комісаріатів; представники облдержадміністрації та голови райдержадміністрацій області; міські голови міст обласного значення; представники Луганського обласного центру зайнятості, а також Головного управління Національної поліції в Луганській області.

На порядку денному було обговорення питання стосовно організації призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом у 2017 році та надання пропозицій щодо покращення цієї роботи у 2018 році. Особливу увагу було приділено обговоренню проблемних питань щодо призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом.

За результатами наради було вирішено спільно з районними (міськими) військкоматами організувати роботу щодо інформування населення Луганської області з питань розвитку ЗС України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, військовозобов’язаних, придатних до військової служби за станом здоров’я та рівнем освіти. Крім того, було вирішено сприяти виділенню місць для рекламування військової служби за контрактом у місцях скупчення людей, районних (міських) центрах зайнятості населення, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.

Серед іншого, організовано роботу з координації діяльності поліції та військових комісаріатів з метою розшуку, затримання та доставки до призовних дільниць призовників, які ухиляються від призову.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top