День Соборності відзначили у Сєвєродонецьку

IMG 1141

22 січня 2018 року в Сєвєродонецьку відбулись святкові заходи з нагоди Дня Соборності і Свободи України. З 99-ою річницею об’єднання східних та західних українських земель усіх присутніх привітав очільник Луганської області голова Луганської облдержадміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Під час урочистого заходу Юрій Гарбуз вручив низку державних нагород та обласні відзнаки жителям Луганщини.

Так, знаком пошани «Захиснику Луганщини» з нагоди Дня Соборності України були нагороджені військовий комісар Новоайдарського районного військкомату підполковник Володимир Іванков та військовий комісар Сєвєродонецького міського військкомату підполковник Вячеслав Суханов.

Doc1 1

Також, за значний особистий внесок у зміцнення національної безпеки, захист конституційних прав та свобод громадян, інтересів держави, високий професіоналізм, самовідданість, патріотизм та з нагоди Дня Соборності України нагороджено обласною відзнакою «За розвиток регіону» представників Луганського прикордонного загону, Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області та Головного управління національної поліції в Луганській області. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top