До уваги читачів!

З приводу публікацій статті, зокрема на сайті Українські національні новини – інформаційне агентство, Співробітниця військкомату на Луганщині за хабарі видавала військові квитки командування Луганського обласного військового комісаріату повідомляє наступне, що 30.01.2018 року військовослужбовця Сватівського райвійськкомату Луганської області було затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», за не притягнення місцевого жителя до відповідальності за відсутність військового квитка.

На даний час триває службова перевірка.

У разі підтвердження інформації, винний буде позбавлений військового звання, звільнений з лав Збройних Сил України та притягнутий до кримінальної відповідальності згідно чинного законодавства. 

Отже, командування Луганського обласного військкомату рішуче засуджує осіб, які стали на злочинний шлях та дискредитують Збройні Сили України, тому закликаємо представників ЗМІ користуватися лише достовірною та перевіреною інформацією наданою від офіційних джерел та компетентними особами. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top