Проведено брифінг з питань проведення призову на строкову військову службу

 

Сьогодні, 06 березня, в прес-центрі Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації відбувся брифінг із залученням ЗМІ на тему «Проведення призову на строкову службу до лав Збройних Сил України навесні 2018 року та службу за контрактом».

brif

Вищезазначений захід проводив начальник комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара Луганського обласного військкомату полковник Олексій Сіроштан.

Основним завданням, як зауважив полковник Олексій Сіроштан, є недопущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється для комплектування військ.

Під час виступу було підкреслено і те, що призвані військовослужбовці строкової служби до участі в заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях залучатися не будуть.

Також було обговорено питання щодо соціальних гарантій призовників та їх відповідальності за порушення правил військового обов’язку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top