На Луганщини розпочались навчальні збори батальйону територіальної оборони

 

Сьогодні, 11 червня, на базі Старобільського об'єднаного районного військового комісаріату розпочались навчальні збори зі стрілецькою ротою окремого батальйону територіальної оборони Луганської області, які триватимуть до 15 червня.

 

IMG 1457IMG 1460IMG 1482

Основною метою проведення зборів є підготовка особового складу до охорони та оборони важливих об’єктів та комунікацій, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади та органів військового управління, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями, підтримання безпеки і правопорядку у районі та правового режиму воєнного стану.

IMG 1490IMG 1494 IMG 1500

На заняттях з військово-медичної, інженерної, тактико-спеціальної, тактичної підготовки, мінної безпеки, вогневої підготовки з практичними стрільбами особовий склад роти територіальної оборони дізнається про основи загальновійськового бою, матеріальну частину штатної зброї, можливі затримки і несправності при стрільбі та способи їх усунення, прийоми та правила стрільби зі зброї, а також навчиться впевнено діяти при виконанні поставлених завдань.

IMG 1530IMG 1537IMG 1542

Нагадаємо, що питання територіальної оборони в Україні регулюються Законом України «Про оборону України», який був прийнятий ще у грудні 1991 року. За цим законодавчим актом за організацію територіальної оборони на рівні держави відповідає Генеральний штаб Збройних Сил України, а у регіонах – органи виконавчої влади у межах своїх повноважень. До виконання завдань територіальної оборони залучаються, крім ЗС України, інші військові формування, утворені відповідно до законів України, органи Національної поліції, підрозділи Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та відповідні правоохоронні органи. Конкретні завдання і заходи щодо підготовки та ведення територіальної оборони, повноваження органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових формувань та основи їх взаємодії визначені у Положенні про територіальну оборону України, затвердженому Указом Президента України від 23 вересня 2016 р. № 406/2016.

IMG 1572IMG 1581IMG 1592

Протягом першого дня навчань військовозобов’язаних та військовослужбовців, які призначені до складу стрілецької роти, перевірять на наявність та розподілять згідно штату до відповідних підрозділів. Невдовзі за відповідними наказами особовий склад долучать до всіх видів забезпечення, закріплять особисту стрілецьку зброю та розмістять в наметовому містечку.

Привітати особовий склад з нагоди початку навчальних зборів зі стрілецькою ротою окремого батальйону територіальної оборони Луганської області під головуванням командування Луганського обласного військового комісаріату та Старобільсько-Новопсковського об’єднаного районного військового комісаріату зібрались голова Старобільської районної державної адміністрації Анатолій Гаркавий, голова Старобільської міської ради Яна Літвінова, представники Оперативного командування «Схід» та Донецького і Харківського обласних військових комісаріатів, а також начальник групи військово-цивільного співробітництва ОТУ «Північ» полковник Юрій Максимов.

IMG 1562IMG 1554IMG 1550

Особливої уваги заслуговує урочиста церемонія прийняття військовозобов’язаними військової присяги обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність.

IMG 1626IMG 1639IMG 1660

Урочистий захід продовжив виступ ансамблю пісні та танцю «Патруль».

IMG 1731

 

Табірне містечко

IMG 1508IMG 1510IMG 1511IMG 1512IMG 1517IMG 1514IMG 1519IMG 1522IMG 1525

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top