Навчальні збори батальйону територіальної оборони: продовження

 

Сьогодні, 14.06.2018 року, особовий склад стрілецької роти окремого батальйону територіальної оборони виконував такі вправи, як:

  • вибір місця та порядок обладнання контрольного пункту (блок-поста);
  • використання мішків з піском, армованих оболонок та інших конструкцій та складання схеми місцевості і ведення документації.

Були відпрацьовані правила поведінки та обов’язки особового складу контрольного пункту, застосування сили, порядок дій в екстремальних ситуаціях, які загрожують життю або здоров’ю.

Проведено огляд окремих машин і осіб, колон та груп людей, відпрацьовані дії під час виявлення зброї та вибухових речовин та дії особового складу під час затримання порушників.

Вивчено особливості несення служби вночі (Організація спостереження вдень і вночі. Порядок пропуску своїх підрозділів і місцевих жителів. Порядок спілкування з цивільним населенням. Приведення в повну бойову готовність сторожової застави (блок-поста). Дії за сигналами згідно з бойовим розрахунком вдень і вночі. Ведення бою під час нападу дрібних груп і спроби захоплення сторожової застави (блок-поста). Зв’язок з сусідами. Надання першої медичної допомоги пораненим).

Важливе місце сьогодні мало заняття з ведення бою на позиції, яку займає підрозділ.

Нагадаємо, що з 11 по 15 червня на базі Старобільсько-Новопсковського об'єднаного райвійськкомату тривають навчальні збори стрілецької роти окремого батальйону територіальної оборони Луганської області. Протягом минулих 4 днів військовослужбовці отримали теоретичні знання з мінної безпеки, національно-патріотичної, військово-медичної, інженерної та вогневої підготовки, техніки безпеки при поводжені з хімічними речовинами, медичними препаратами та наркотичними речовинами тощо, а також отримали практичні навички стрільб зі стрілецької зброї та метання ручних гранат, охорони та оборони важливих державних та військових об’єктів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top