Командування Об’єднаних сил та представники військово-цивільних адміністрацій Донеччини та Луганщини обговорили основні питання розвитку регіону

#ООС #операція_ОС

1 1

Сьогодні у місті Краматорську Донецької області відбулась спільна робоча нарада за участю командування Об’єднаних сил та представників військово-цивільних адміністрацій Донецької та Луганської областей.

У ході зустрічі сторони обговорили хід виконання основних завдань операції Об’єднаних сил, здійснення її інформаційної та гуманітарної складової. Також окреслили роль і місце військово-цивільних адміністрацій у сприянні проведення операції та розвитку інфраструктури регіону.

У своєму виступі заступник Командувача об’єднаних сил з морально-психологічного забезпечення та гуманітарних питань генерал-майор Олександр Голоднюк відмітив, що сьогодні одним з пріоритетів є вирішення питань гуманітарної складової, а саме відновлення та розбудова зруйнованої під час бойових дій інфраструктури, зокрема – соціальних об’єктів, надання всебічної допомоги місцевому населенню, в першу чергу в населених пунктах, які розташовані вздовж лінії зіткнення.

– Не менш важливим є інформаційна складова проведення операції. А саме, збільшення україномовного контенту в ефірному мовленні українських телерадіокомпаній, а також в друкованих засобах масової інформації на території Донецької і Луганської областей, нейтралізація впливу мовників з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та з території Російської Федерації, а також збільшення візуального українського контенту, – зазначив генерал-майор Олександр Голоднюк.

1 2

Сторонами було також підбито підсумки спільних зусиль щодо розвитку регіону протягом останніх двох місяців. Серед основних досягнень – проведення відновлювальних робіт на Донецькій фільтрувальній станції, реконструкція мосту у селищі Троїцьке, допомога будинкам-інтернатам для людей похилого віку та інвалідів в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи командування Об'єднаних сил “Допомога Схід”, запуск двох додаткових електропотягів на лінії сполучення Маріуполь – Волноваха, що дозволило збільшити вдвічі пасажирські перевезення за зазначеним напрямом, тощо.

На завершення, присутні обговорили подальші завдання, визначені Командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим головам військово-цивільних адміністрацій Донеччини та Луганщини. Зокрема, у сфері інформаційної політики, розвитку інфраструктури та надання допомоги місцевому населенню.

Джерело: https://www.facebook.com/pressjfo.news/posts/409386712887284

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top