Перші підсумки діяльності Об’єднаних сил: про що говорили

«З початку проведення операції Об’єднаних сил було вдосконалено систему блокпостів, оптимізовано їх кількість та структуру, створено сприятливі умови для переміщення законослухняних громадян», – генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Сьогодні, 16 серпня, під час прес-конференції, яка присвячена першим підсумкам діяльності Об’єднаних сил з початку проведення військової операції на Донбасі, Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв наголосив, що ще одним пріоритетом операції Об’єднаних сил є недопущення несанкціонованого вивозу зброї, боєприпасів, вибухових та інших небезпечних речовин із району ведення операції та встановлення особливого порядку в’їзду-виїзду до (з) району операції Об’єднаних сил.

37544061 445059262653362 7003927908322377728 o

– З початку проведення операції Об’єднаних сил було вдосконалено систему блокпостів, оптимізовано їх кількість та структуру, створено сприятливі умови для переміщення законослухняних громадян, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він нагадав присутнім, що під час проведення АТО чисельність стаціонарних блокпостів на територіях Луганської та Донецької областей сягала 147. Сьогодні кількість блокпостів знижено до 43, з яких 6 – мобільні. При цьому, за потреби, передбачено можливість збільшення саме мобільної компоненти.

Командувач Об’єднаних сил також зазначив, що під час згаданих заходів контролю силами Національної поліції перевірено понад 465 тисяч транспортних засобів та більше 540 тисяч громадян. Із незаконного обігу вилучено 67 одиниць вогнепальної зброї, майже 40 тисяч одиниць боєприпасів і патронів, більше 2 мільйонів кущів наркотичних рослин, майже 32 кг готових наркотичних і психотропних речовин. За час проведення операції Об’єднаних Сил затримано 449 осіб, причетних до незаконних збройних формувань.

– Хочу зауважити – структурні підрозділи Об’єднаних сил, включаючи правоохоронців та розвідувальні спроможності, провели значну роботу із встановлення осіб, які беруть участь у бойових діях на стороні російських окупаційних військ. Частину з них вже затримали на території України та притягли до відповідальності, частину – знешкоджено. Це – факт, і він має бути застереженням для окупантів та їх посібників. Кожен з них має знати – жоден злочинець не уникне покарання, – зазначив Командувач Об’єднаних сил.

– Об’єднані сили прагнуть зменшити незручності для місцевого населення, що пов’язані із застосуванням заходів контролю, – сказав генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Це стосується зменшення кількості стаціонарних блокпостів, їх дообладнання необхідною інфраструктурою. Збільшено кількість робочих місць на контрольних пунктах в’їзду-виїзду для перевірки документів, задіяні рухомі комплекси, що майже вдвічі скоротило термін проходження громадянами контрольно-перевірочних заходів. При цьому, у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, пасажиропотік через контрольні пункти зріс більш ніж в 2 рази, а транспортний - на 39 відсотків, – повідомив він.

Разом з тим, у рамках планів спільних дій з Об’єднаними силами налагоджена ефективна робота у сфері гуманітарного розмінування і громадського захисту населення. «Питання підвищення обороноздатності та створення умов для військовослужбовців Збройних Сил України і співробітників правоохоронних органів, що входять до складу ОС, є пріоритетними в роботі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації», – зауважив очільник Луганської області Юрій Гарбуз.

У першу чергу на Луганщині відновлюються об’єкти життєзабезпечення та критичної інфраструктури. Так, у травні поточного року спільно з Командувачем ОС проведено виїзну нараду щодо запуску газопроводу високого тиску від ГРС «Мирна Долина» (с. Підлісне) до ШРП у смт Тошківка.

Облдержадміністрацію підготовлені проекти реконструкції шести мостів і шляхопроводів, зруйнованих внаслідок військових дій. Сьогодні тривають роботи на останньому об'єкті – шляхопроводі в Попасній. «За виконану колосальну роботу з відновлення трьох об'єктів дорожньо-транспортної інфраструктури в Луганській області (Новодружеський міст, Троїцький міст, шляхопровід у Попасній) висловлюю подяку Окремому мостовому загону 26 об'єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту», – додав Юрій Гарбуз.

За матеріалами Операції об'єднаних сил та Луганської обласної державної адміністрації.

39211755 445059452653343 7881884236544737280 o

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top