В Сєвєродонецьку пройшли урочистості до Дня Прапора

23.08.2018 року біля будівлі Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації було проведено традиційний захід, котрий по праву можна вважати відданням пошани синьо-жовтому стягу, який символізує єдність українського народу та незламну волю до незалежності та перемоги.

101112

Для кожного українця державний прапор є уособленням не тільки державної символіки, а й надією на світле майбутнє нашої держави, бо доки наш прапор майорить над Україною, доти ми і є народом, який доказав усій світовій спільноті, що Україна є незалежною та незламною.

 13141516

В церемонії підняття Державного прапора України прийняли участь Командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та син загиблого старшого сержанта Віталія Ключки.

25.08.2016 року о 07.15 під час бойового зіткнення з супротивником в районі смт. Мар’їнка Донецької області внаслідок обстрілу противником зі стрілецької зброї та гранатометів позицій в смузі оборони отримав множенні поранення обох ніг та спини старший сержант Віталій Ключка.

Внаслідок отриманих вогнепальних та осколочних поранень, несумісних з життям, при виконані обов’язків військової служби - захищаючи Батьківщину, військовослужбовець помер.

 17

Військовим комісаром Луганського обласного військового комісаріату полковником Юрієм Полулященко було зачитано Указ Президента України від 27.06.2018 року №189/2018, згідно якого - за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті держаного суверенітету та територіальної цілісності України старшого сержанта Ключку Віталія Володимировича було нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв передав орден вдові загиблого Тетяні.

 18

Захід закінчився презентацією книги спогадів «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту».

 19

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top