Святкування 27-ї річниці незалежності України.

24 серпня 2018 року Луганська область разом із всією Україною відзначає 27-му річницю НЕЗАЛЕЖНОСТІ НАШОЇ ДЕРЖАВИ. В останні роки це свято для всіх українців набуло найбільш вагомого значення, тепер це не тільки державне свято, це визначна дата, яка символізує єдність та нерушимість України перед досягненням миру та злагоди на всій її території. Цього року обласні святкові заходи відбулися на площі Миру міста Попасне Луганської області.

IMG 1092

 

IMG 1088

На урочистому відкритті свята були присутні Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуз Юрій Григорович, Голова Львівської обласної ради Ганущин Олександр Олександрович, народний депутат Дубневич Ярослав Васильович, представники інших військових формувань області та командування Луганського обласного військового комісаріату.

IMG 1132

IMG 1136

В ході свята, яке мало назву «Благословенні будьмо та єдині», виступив Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуз Юрій Григорович, який нагородив військовослужбовців та громадських діячів державними нагородами, відзнаками, грамотами та подяками Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації.

IMG 1115

IMG 1187

Відзнакою Командувача Операції Об’єднаних Сил генерал-лейтенанта Наєва Сергія Івановича «За звитягу та мужність» було нагороджено Голову Львівської делегації Ганущина Олександра Олександровича, також пам’ятною відзнакою Командування Об’єднаних Сил було нагороджено народного депутата Дубневича Ярослава Васильовича.

IMG 1207

IMG 1216

Даний захід було закінчено святковою концертною програмою.

IMG 1160 

IMG 1111

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top