Майбутні захисники з Луганщини готові поповнити лави Збройних Сил України

 

Сьогодні, 9 жовтня, Луганщина відправила до лав Збройних Сил України та інших військових формувань молоде поповнення. Урочиста відправка відбулась з обласного збірного пункту у місті Сєвєродонецьк.

Варто зазначити, що напередодні відправки відділеннями комплектування та призову військових комісаріатів Луганської області була проведена масштабна робота серед юнаків для призову на строкову військову службу.

DSC00780

Майбутніх захисників цього сонячного погожого дня зі святом привітав тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковник Олександр Сібіряков.

"Сьогодні ви робите перший крок до становлення справжніми чоловіками, захисниками України, - сказав він. Сьогодні Батьківщина довіряє вам найдорожче - мир та спокій нашої країни".

DSC00796

В добру путь призовників натхненними словами проводили представники Луганської обласної державної адміністрації - військово-цивільної адміністрації, Комітету солдатських матерів та інші гості.

Doc1 1

Для призовників та гостей заходу вихованці Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва підготували святковий концерт.

DSC00807

Наприкінці заходу майбутні військовослужбовці отримали благословення від священослужителя Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору (м. Сєвєродонецьк) протоієрея Данііла та освячені хрестики.

DSC00864

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top