До уваги

14 листопада на інформаційному ресурсі OBOZREVATEL.ua була опублікована стаття з посиланням на публікацію Дар’ї Левченко, дружини загиблого військовослужбовця Сергія Левченка, щодо оформлення нею одноразової грошової допомоги та пенсії по втраті годувальника.

Зі свого боку хочемо повідомити, що з метою надання допомоги в отриманні необхідних документів протягом вересня-листопада 2018 року було зроблено низку запитів до відповідних структур та підрозділів Міністерства оборони України та органів місцевого самоврядування.

Станом на 17 листопада 2018 року довідка з Сєвєродонецької міської ради про склад сім’ї та акт про встановлення факту проживання (не проживання) надійшли до Сєвєродонецького міського військового комісаріату Луганської області; рішення Центральної військово-лікарської комісії про причинний зв’язок загибелі (смерті) військовослужбовця прийнято та очікується його надходження до військового комісаріату. Про перебіг справ в оформленні довідок пані Левченко повідомлено.

В час, коли в Україні точиться боротьба на незалежність та суверенітет, командування Луганського обласного військового комісаріату закликає максимально об’єднати зусилля кожного громадянина України для досягнення нашої спільної перемоги над ворогом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top