Реагування керівництва області на ведення воєнного стану

DSC01205

У зв'язку із черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мав важкі наслідки, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та частини Донецької та Луганської областей указом Президента України №393/2018 від 26.11.2018 року на території Вінницької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської, а також Донецької, Запорізької, Херсонською областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії було введено воєнний стан.

3

27.11.2018 року Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військово-цивільною адміністрацією було скликано термінову нараду з приводу створення Ради оборони Луганської області.

IMG 2391

 

В.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь підкреслив, що конституційні права жителів Луганщини обмежуватись не будуть та закликав всіх жителів регіону зберігати спокій та адекватно реагувати на ситуацію, яка складається.

 

IMG 2492C2A0E28094 D0BAD0BED0BFD0B8D18F

Начальник Луганського гарнізону-військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату полковник Полулященко Юрій Едуардович наголосив, що всі вказівки, які будуть надходити від вищого командування будуть виконуватися вчасно та в повному обсязі та акцентував увагу, що часткову мобілізацію буде проведено тільки в разі її оголошення Президентом України.

Для результативного досягнення цілей, що поставила перед нами держава, полковник Полулященко Юрій Едуардович наголосив, що треба реалізувати максимальну взаємодію між Збройними Силами України та іншими військовими формування.

IMG 8639

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top