Святкові заходи з нагоди 27-ї річниці Дня Збройних Сил України

  

8

5 грудня 2018 року у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулися урочисті заходи з нагоди 27-ї річниці Збройних Сил України. У даному заході приймали участь командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь, голова Донецької обласної державної адміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, військові формування Збройних Сил України, керівники силових структур та органів місцевого самоврядування.

Перед початком святкового заходу, пролунав гімн України, як доказ того, що Луганщина була, є і буде територіальною одиницею незалежною України.

У вітальному слові, адресованому військовослужбовцям Збройних Сил України та безпосередньо тим, хто в дану мить виконує завдання по відсічі незаконної збройної агресії в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил, Сергій Наєв наголосив, що День Збройних сил України це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю, суверенітет та неподільність нашої держави та тих, хто і по цей час захищає територію нашої країни, піклується про безпеку громадян, а також зміцнення обороноздатності Української держави. Після сказаного Сергій Наєв закликав хвилиною мовчання віддати шану військовослужбовцям, які загинули в російсько-українській війні. Командувач Об’єднаних Сил подякував та вручив дружині нашого загиблого земляка Валерія Шишака високу державну нагороду – орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Під час запеклого півгодинного бою на околицях Южного, що на Донеччині, Валерій отримав смертельне поранення від кулі ворожого снайпера.

7

9

Виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь, під час свого поздоровлення зауважив, що наразі обороноздатність нашої держави майже відновлена та проходить етап становлення на світовій арені. Після чого Сергій Філь нагородив присутніх на даному заході грамотами та відзнаками Луганської обласної державної адміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації. Командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв був нагороджений найвищою почесною відзнакою Луганської області «За розвиток регіону».

Далі за святкової програмою слово було надано голові Донецької обласної державної адміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації Олександру Куцю, який побажав всім військовослужбовцям Збройних Сил України та їх сім’ям міцного здоров’я, мирного неба над головою та пам’ятати, що перемога дуже близько, треба не полишати віри та бойової наснаги. 

10

1

3

2G5A1673

 

Даний захід було завершено поздоровленням артистів Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

2G5A1677

 2G5A1636

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top