Нарада присвячена питанню цивільного захисту населення в Луганській області

 

 

07 грудня 2018 року в будівлі Старобільської райдержадміністрації було проведено розширену нараду за участю в.о. голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Філя, військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковника Юрія Полулященко, голів райдержадміністрацій та міст обласного підпорядкування.

IMG 0411

Основною метою даної наради стало проведення штабних тренувань щодо переведення Єдиної державної системи цивільного захисту з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

Вищезазначені тренування проходили у три етапи. Усім міським головам, головам райдержадміністрацій та керівникам регіональних спеціалізованих служб цивільного захисту надано відповідний учбовий сигнал та завдання щодо переведення місцевої ланки у відповідну ступінь готовності.

Окрема увага була приділена питанню військового обліку мобілізаційних ресурсів та підготовки до проведення часткової мобілізації на території області, у разі її оголошення. 

Одним із завдань, додатково визначених на нараді було організація та уточнення військового обліку мобілізаційних ресурсів та проведення підготовчих заходів до виконання завдань часткової мобілізації на території області, у разі її оголошення.

IMG 0381

За результатами наради, було визначено подальший напрямок роботи, який не буде суперечити виконанню Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» та впровадження, у разі необхідності, правового режиму воєнного стану на Луганщині. У подальшому планується створення робочих груп для перевірки виконання заходів цивільного захисту в умовах введення воєнного стану місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування та продовження роботи щодо зарахування до фонду захисних споруд цивільного захисту споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top