Призов на строкову службу цього року триватиме з квітня по червень - брифінг

Про проведення в області весняного призову до лав Збройних Сил України сьогодні, 12 березня, на брифінгу для ЗМІ в облдержадміністрації доповів начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковник Олексій Сіроштан.
FB IMG 1552404316408
Він зауважив, що вже 1 квітня набере чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» щодо призову громадян України на строкову службу у квітні-червні 2019 року.
Наразі в області тривають підготовчі заходи. Зокрема, оповіщення призовників. Вони повинні прибути для проведення медичного огляду, вивчення комісією необхідних документів, перевірки особистих якостей тощо.
На основі цієї інформації призовна комісія робитиме висновки щодо призову громадянина. 
Протягом весняного призову в області планується набір 335 строковиків – 40 прикордонників, 15 нацгвардійців, інші – до лав ЗСУ.
У ході весняної призовної кампанії основний акцент буде зосереджено на ретельному вивченні особистих якостей призовників. Зокрема, їх ділові, морально-психологічні якості, стан здоров’я, фізичний розвиток, освітня і спеціальна підготовка та сімейний стан.
Призову на строкову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та які не досягли 27-річного віку.
Він нагадав, що розподіл та призначення призовників здійснюється пропорційно з урахування потреби і наявності призовних ресурсів як для ЗСУ, так і для інших військових формувань.
Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в АТО/ООС не залу залучаються чаються.
FB IMG 1552404319971FB IMG 1552404327419
#військомат_попереджає #призов_2019 #строкова_служба #ЗСУ #армія #Україна #питання #відповідь

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top