На Луганщині стартував весняний призов

 

Відповідно до Указу ПрезидентаУкраїни №22/2019 від 30 січня 2019 рокурозпочався призов на строкову військову службу, який буде проходити з 01 квітня по 30 червня та з 31 жовтня по 31 грудня 2019 року.

23 квітня 2019 року на базі Сєвєродонецького міського військового комісаріату відбулася урочиста відправка призовників від Луганської області до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

 

6

Захід відкрив в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації СергійФіль: «Сьогодні ви починаєте свій шлях до виконання обов’язку, який стоїть перед кожним з нас, – захищати державу. Будьте гідними тих воїнів, які забезпечили нам мирне життя на Луганщині».

5

 На урочистих заходах були присутні заступник голови Луганської обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) - заступник військового комісара  Луганського обласного військового комісаріату полковник Олексій Сіроштан та заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення - начальник групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю   Луганського ОВК підполковник Сергій Мага, який зазначив, що у присутніх на сьогоднішньому заході немає сумнівів, що за час служби призовники на високому рівні освоять всі особливості своїх майбутніх військових професій.

1

2

Від імені призовників на строкову військову службу виступив Іван Баглей з  м. Лисичанськ. Він запевнив: «Можете бути впевненими  що ми забезпечимо спокій нашим родинам та свободу і незалежність нашій державі!».

 

3

Всіх присутніх привітали студенти Сєвєродонецького колледжу культури і мистецтв ім.С.Прокоф’єва, які в рамках заходу, виконали святкові номери.

Наприкінці урочистей протоієрей Сергій провів богослужіння та надав благословення призовникам на майбутню службу.

 

4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top