З Днем Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ю річницею вигнання нацистів!

1493879673 den peremogi 20172Вельмишановні ветерани Другої світової війни!

Панове генерали, офіцери, прапорщики, сержанти, солдати, службовці та працівники Збройних Сил України!

Сердечно вітаю вас з знаменною датою - Днем Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ю річницею вигнання нацистів!

Сьогодні особливе свято - День Великої Перемоги. Цей незабутній день увійшов в історію яскравими картинами загального тріумфу, громом артилерійських залпів, який сповістив світові про перемогу над нацизмом у  Другій світовій війні. Це свято світлої печалі і радості торжества. Величний День Перемоги завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час. Ми пам'ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім'я миру, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Це день нашої спільної Пам'яті. Це День Великого Подвигу. Він у кожному з нас. 

У цей святковий день свої вітання та слова вдячності ми адресуємо перш за все ветеранам - фронтовикам, трудівникам тилу, - всім тим, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття. Ви всі - покоління Переможців. Для нас, спадкоємців Великої Перемоги, Ваше самовіддане служіння Вітчизні - яскравий приклад стійкості, мужності, героїзму. В це всенародне свято військової Слави бажаємо дорогим нашим ветеранам і всім здоров'я, щастя, уваги і любові близьких і рідних людей, впевненості в завтрашньому дні! Добра і благополуччя вашим родинам!

З повагою,

Начальник Луганського гарнізону –

Військовий комісар

Луганського обласного військового комісаріату
полковник                              Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top