До уваги!

 

Вчора, 6 червня, інтернет-портал «Донбасс. Комментарии» оприлюднив інформацію стосовно того, що військовослужбовці Сватівського районного військового комісаріату звернулися до Міністерства оборони з проханням направити до Луганської області комісію для оцінки наслідків неправомірних, на їхню думку, рішень керівництва обласного і місцевих військових комісаріатів. За викладеною в скарзі інформацією комісіями Військової служби правопорядку та вищих командувань Збройних Сил України були проведені відповідні перевірки законності дій та прийнятих рішень, за результатами яких порушень у діях військового комісара Луганського обласного військового комісаріату та військових комісарів районних (міських) військових комісаріатів Луганської області не виявлено.

Також повідомляємо, що особовому складу Сватівського районного військового комісаріату вже роз’яснені норми права, якими керується керівництво військових комісаріатів під час винесення рішень, що були викладені у скарзі.

Командування Луганського обласного військового комісаріату звертається до всіх представників ЗМІ користуватися перевіреною інформацією, наданою від офіційних джерел та компетентними особами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top