З Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

1501313590 1425

Шановні генерали, офіцери, прапорщики, сержанти та солдати!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Сили спеціальних операцій – наймолодший підрозділ Збройних Сил, який за короткий час відразу став гордістю Збройних Сил, а служба в ньому – великою честю. Девіз підрозділу – вислів Великого Князя Київського Святослава Хороброго “Йду на ви!” яскраво підкреслює, що Сили спеціальних операцій поповнюються бійцями, які готові дивитися в очі ворогу та цілеспрямовано досягати своєї мети.

Добре відомо, що Сили спеціальних операцій діють ефективніше за звичайні стрілкові частини. Сміливими вилазками в тил ворога, нападами на його опорні пункти, склади та комунікації, роботою снайперів спецпризначенці завжди наносять велику шкоду ворогу.

В цей день, в першу чергу, хочеться подякувати Вам! Разом з іншими підрозділами Збройних Сил Ви робите найважливішу справу – захищаєте Батьківщину від ворога. Луганщина дякує Вам за мужність, героїчне виконання обов’язків, військову звитягу і хоробрість.

Від чистого серця бажаю козацького здоров’я, витримки, невичерпної енергії та сили духу. Миру та злагоди вам та вашим родинам.

Разом – переможемо! Слава кожному з вас! Слава Україні!

З повагою,

Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                    Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top