Луганщина відзначила День бійця територіальної оборони

 

Сьогодні, 05 жовтня, на полігоні в м. Рубіжне з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Луганщини були проведені святкові та навчальні заходи до «Дня бійця територіальної оборони».

1

Підрозділи Територіальної оброни є насправді дієвою силою, здатною захистити державу від агресії, тероризму чи прийти на допомогу громадам під час стихійного лиха.
Проведення «Дня бійця територіальної оборони» передбачає максимальне залучення громадян, що приписані військовими комісаріатами Луганської області до підрозділів ТрО, до практичного навчання з військової підготовки, тактичних дій, вивчення матеріальної частини індивідуальної зброї, а також до вогневої підготовки.

3

"День бійця територіальної оборони" розпочався з урочистого шикування особового складу штабу та особового складу підрозділів територіальної оборони, церемонії підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України.

2

Учасників заходу привітали заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення та звязків з громадськістю Луганського обласного військового комісаріату підполковник Сергій Мага, перший заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Погуляйко та командир кадру бригади територіальної оборони Луганщини підполковник Дмитро Кізіяров.

6

7

5

За активну участь у заняттях з організаційним ядром підрозділів територіальної оборони та допомогу військовим комісаріатам області у формуванні та бойовому злагодженні батальйонів територіальної оборони військовозобов’язані були нагороджені відзнаками військового комісара Луганського обласного військового комісаріату «За заслуги», цінними подарунками, почесними грамотами та подяками. А кращий підрозділ територіальної оборони за підсумками року отримав перехідний кубок.

8

9

10

Протягом дня відбулись змагання між особовим складом підрозділів територіальної оборони на краще розбирання/складання автомату на кращий час та виконані вправи стрільби по нерухомим цілям.

4

15

14

Також до Дня бійця територіальної оборони військовослужбовці районного військкомату приготували солдатський куліш зі справжньої польової кухні, і всі бажаючі мали змогу скуштувати військову страву.

11

12

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top