Аналіз проведених дій службової діяльності за 2019 навчальний рік

 

27 грудня 2019 року в Луганському обласному військовому комісаріаті було проведено аналіз проведених дій службової діяльності в районних та міських військкоматах Луганської області за 2019 навчальний рік.

1

5

Серед районних та міських військкоматів Луганської області у 2019 році кращими були визнані), Сєвєродонецький МВК (військовий комісар підполковник Вячеслав Суханов) Лисичанський МВК (військовий комісар майор Андрій Віннік), та Новоайдарський РВК (військовий комісар підполковник Микола Лисенко), які зайняли І, ІІ та ІІІ місця відповідно. За високий професіоналізм та наполегливість перехідний вимпел, грамоти та цінні подарунки були вручені військовим комісарам кращих комісаріатів по закінченню постановки завдань на 2020 навчальний рік та визначень перспективних напрямків службової діяльності військових комісаріатів Луганської області.

2

3

За старанність, сумлінне виконання службових завдань та вагомий внесок у розвиток військових комісаріатів Луганської області були нагороджені найкращі військовослужбовці Луганського ОВК та районних (міських) військкоматів області відзнаками начальника Луганського гарнізону «За звитягу та мужність» І та ІІ ступеней, відзнаками військового комісара Луганського ОВК «За заслуги» І та ІІ ступеней, грамотами та подарунками. Нагороди були вручені під час урочистого шикування особового складу військових комісаріатів Луганської області військовим комісаром ОВК полковником Юрієм Полулященко. Кращі солдати були заохочені присвоєнням звання «Старший солдат».

 

4

6

9

10

Також було проведено вручення нагород Міністерства оборони України – медалей «10 років сумлінної служби», «15 років сумлінної служби», «20 років сумлінної служби» та почесні нагрудні знаки командування сухопутних військ і начальника генерального штабу «За службу», «За самовіддану працю» та «За досягнення у військовій службі».

8

7

11

Всього було заохочено різними видами заохочень більше 100 військовослужбовців та працівників військових комісаріатів Луганської області.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top