Uncategorised

 

Сьогодні, військовий комісар Луганського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Юрій Полулященко взяв участь у заході, присвяченому Дню Соборності України.

В місті Сєвєродонецьк з нагоди свята відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

У церемонії урочистого покладання квітів взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк, представники силових структур, органів державної влади та місцевого самоврядування.

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Оголосила про єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою.

 
 
Шановні співвітчизники!
       Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України – день, що символізує єдність України, нагадує, що всі ми є одним величним українським народом.
22 січня 1919 року проголошенням Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна задекларувала об’єднання українських земель в єдину незалежну державу та продемонструвала соборницькі прагнення українців.
       Цей день став для нас втіленням віковічного прагнення багатьох поколінь українців до незалежності. 
      Нині перед Україною постали нові виклики і нам знову доводиться виборювати своє право на суверенітет і незалежність, боронити рідну землю. Щиро вірю, що спільними зусиллями ми збережемо єдину і неподільну Україну.
       З нагоди свята бажаю всім міцного здоров’я, незламного духу, миру, злагоди та благополуччя, віри в щасливе майбутнє соборної та незалежної України!
 
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар
Луганського обласного територіального центру
комплектування та соціальної підтримки
полковник                            Юрій Полулященко

 

Шановні колеги! Дорогі земляки!

19 січня ми відзначаємо Водохреща — свято хрещення Господнього, яке також називають Йорданом. Традиційно цього дня люди в усьому світі згадують важливу подію в житті Ісуса Христа - його хрещення в річці Іордан.
Вважається, що у цей день вода набуває цілющих властивостей і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.
Свято Хрещення Господнього для кожної віруючої людини завжди було  джерелом   світлих  та  нових  починань,  очищенням  душі.
           Тож прийміть  щирі привітання і сердечні побажання з нагоди свята Хрещення Господнього! Нехай свята водохресна вода змиє всі тяготи і печалі, а Божа благодать зійде на кожен будинок.
Миру, здоров’я, сімейного затишку та злагоди Вам і Вашим родинам!
 
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар
Луганського обласного територіального центру
комплектування та соціальної підтримки
полковник                             Юрій Полулященко

16 січня Україна вшановує пам'ять захисників Донецького аеропорту.

В місті Сєвєродонецьк військовий комісар Луганського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Юрій Полулященко разом із першим заступником голови Луганської обласної державної адміністрації Олексієм Смирновим, керівником військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександром Стрюком, військовим комісаром Сєвєродонецького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимиром Щебцем взяв участь у заходах із вшанування пам’яті героїв, які загинули під час оборони Донецького аеропорту.

Ця героїчна оборона, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. Всі ці дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російських окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи малесенький клаптик української землі.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України О. Радієвському, який загинув захищаючи незалежність України та вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Цього дня вся Луганщина вшановує пам'ять «кіборгів» - оборонців Донецького аеропорту.

Вічна Слава Українським Героям!

 
ОКРЕМА БРИГАДА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЛУГАНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ (ОТЦК ТА СП) запрошує громадян на службу у військовому резерві до підрозділів територіальної оборони Луганщини на посади офіцерського, сержантського та рядового складу.
Укласти контракт на проходження служби в резерві може кожен громадянин України, віком від 18 до 60 років, не залежно від статі і досвіду військової служби.
               Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні під час навчальних зборів.
               Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки. Також резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюють виплату добових (відповідно до військових звань).
 
              Резервісту гарантується:
               збереження робочого місця на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві;
               державне страхування на час зборів.
 
               Резервіст забезпечується безкоштовно:
               військовою формою одягу;
               харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням під час зборів.
 
                 Крім цього, резервіст має можливість:
           самостійно визначати тривалість проходження військової служби та укладати контракт на проходження військової служби на терміни від півроку і більше (до 3-5 років), з його подальшим продовженням на обраний термін при збереженні всіх соціальних пільг, які передбачені для мобілізованих (збереження місця роботи, посади, середнього заробітку, виплати пенсій тощо);
         укладати контракт на проходження служби у військовому резерві (зокрема і в особливий період) за спрощеним порядком у військовій частині, територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки;
           підвищувати кваліфікацію, отримувати нову військово-облікову спеціальність, досвід на командних посадах;
звільнитись від призову на строкову військову службу після виконання обов’язків служби у військовому резерві протягом двох контрактів.
 

ОТЖЕ СЛУЖБА В РЕЗЕРВІ ЦЕ МАЙЖЕ ЄДИНА МОЖЛИВІСТЬ ОДНОЧАСНО БУДУВАТИ ЦИВІЛЬНУ ТА ВІЙСЬКОВУ КАР’ЄРУ!

За детальнішою інформацією звертатись до Луганського обласного ТЦК та СП за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Б.Ліщини, 38 тел. 0952104410, або до міських (районних) ТЦК та СП за місцем мешкання.

Сьогодні, 11 січня, у Луганському  обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулися заходи присвячені початку нового 2021 навчального року.

Заходи розпочались урочистим мітингом, під час якого військовий комісар Луганського обласного ТЦК та СП полковник Юрій Полулященко привітав особовий склад з початком навчального року та наголосив на тому, що  2021 навчальний рік  - є роком Євроатлантичної інтеграції, поглибленого вивчення іноземної мови та підвищення рівня фізичної підготовки. Також військовий комісар визначив завдання на новий навчальний рік та зауважив, що найголовніше - це  збереження життя та здоров’я підлеглого особового складу, недопущення втрати військового майна, зброї та підтримання належного рівня військової дисципліни.

Заходи продовжились доведенням до особового складу наказу “Про організацію службової діяльності в Луганському ОТЦК та СП та Р(М)ТЦК та СП області у 2021 навчальному році”, урочистим врученням особовому складу озброєння та військової техніки та проведенням планових занять з заходів безпеки. Всі заходи проводились з дотриманням умов карантину.

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top