На Луганщині триває набір громадян України на військову службу за контрактом

На Луганщині триває набір громадян України на військову службу за контрактом сержантського, старшинського та рядового складу до Збройних Сил України. 

Сьогодні у Луганському обласному військовому комісаріаті відбулась чергова відправка громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Всі кандитати за результатами медичного огляду, профвідбору та перевірки морально-психологічних якостей визнані придатними до проходження військової служби за контрактом. Патріотично налаштовані майбутні захисники відправляться до військових частин оперативного командування «Схід».

За словами начальника відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступника військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковника Олексія Сіроштана з початку року більше 600 мешканців Луганщини відправлено до підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України на військову службу за контрактом, серед яких є і такі, що вже приймали участь у бойових діях.  До районних (міських) військових комісаріатів області звертаються  громадяни з бажання укласти контракт зі Збройними Силами України різних вікових категорій та статі. Для більшості наших земляків є справою честі і гідності обороняти рідну землю на Сході нашої країни.

Тож ми бажаємо майбутнім захисникам успіхів у військовій справі.

Прес-служба Луганського ОВК.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top