29 липня - День Сил спеціальних операцій ЗС України

Шановні генерали, офіцери, прапорщики, сержанти та солдати!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Сили спеціальних операцій – наймолодший підрозділ, який за короткий час відразу став гордістю Збройних Сил України, а служба в ньому – великою честю. Девіз підрозділу – вислів Великого Князя Київського Святослава Хороброго “Йду на ви!” яскраво підкреслює, що Сили спеціальних операцій поповнюються бійцями, які готові дивитися в очі ворогу та цілеспрямовано досягати своєї мети.

В цей день хочеться подякувати вам за мужність, героїчне виконання обов’язків, військову звитягу і хоробрість! Разом з іншими підрозділами Збройних Сил України ви робите найважливішу справу – захищаєте Батьківщину від ворога.

Глибоко впевнені, що ви й надалі будете з честю примножувати бойову славу та традиції незламних захисників Батьківщини, зразково виконувати свій конституційний та військовий обов’язок, удосконалювати бойову майстерність, бути готовими гідно реагувати на нові виклики та загрози.

Висловлюю глибоку повагу до мужніх, стійких духом, безстрашних людей.

Бажаю вам, шановні бойові друзі, мирного неба, міцного здоров’я, людського щастя, успішної служби та непохитної віри в щасливе майбутнє нашої країни!

З повагою,
Начальник Луганського  гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                                Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top