У Луганському ОТЦК та СП підвели підсумки діяльності за 2020 рік

У Луганському обласному центрі комплектування та соціальної підтримки підведено підсумки службової діяльності за 2020 навчальний рік.

Сьогодні, 18 грудня, військовий комісар Луганського обласного ТЦК та СП полковник Юрій Полулященко під час наради підбив підсумки службової діяльності Луганського ОТЦК та СП та районних (міських) ТЦК та СП за минаючий рік.

Нарада відбувалась за участю начальника мобілізаційного відділу – заступника начальника управління персоналу оперативного командування «Схід» полковника Анатолія Пікало, начальників секторів, відділів (відділень) Луганського ОТЦК та СП, військових комісарів Р(М)ТЦК та СП Луганської області та командування окремої бригади територіальної оборони.

Під час наради були проаналізовані результати роботи та виконання поставлених завдань з мобілізаційних питань, обліково-призовної роботи, військової дисципліни та інших напрямків діяльності у 2020 навчальному році.

За підсумками службової діяльності цього року кращими серед районних (міських) ТЦК та СП стали: Сєвєродонецький МТЦК та СП, Лисичанський МТЦК та СП та Біловодський РТЦК та СП.

Серед колективів Луганського ОТЦК та СП це – відділ військового обліку, бронювання та впровадження ЄДР, служба охорони державної таємниці, відділення оперативних чергових.

За високий професіоналізм та наполегливість за підсумками службової діяльності особовий склад кращих територіальних центрів комплектування Р(М)ТЦК та СП та колективи ОТЦК нагороджено почесними грамотами військового комісара Луганського ОТЦК та СП та цінними подарунками.

Наприкінці наради військовий комісар Луганського ОТЦК та СП визначив завдання особовому складу обласного та районних (містких) центрів комплектування на 2021 навчальний рік.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top