В ЗС України розпочався новий навчальний рік

Сьогодні, 11 січня, у Луганському  обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулися заходи присвячені початку нового 2021 навчального року.

Заходи розпочались урочистим мітингом, під час якого військовий комісар Луганського обласного ТЦК та СП полковник Юрій Полулященко привітав особовий склад з початком навчального року та наголосив на тому, що  2021 навчальний рік  - є роком Євроатлантичної інтеграції, поглибленого вивчення іноземної мови та підвищення рівня фізичної підготовки. Також військовий комісар визначив завдання на новий навчальний рік та зауважив, що найголовніше - це  збереження життя та здоров’я підлеглого особового складу, недопущення втрати військового майна, зброї та підтримання належного рівня військової дисципліни.

Заходи продовжились доведенням до особового складу наказу “Про організацію службової діяльності в Луганському ОТЦК та СП та Р(М)ТЦК та СП області у 2021 навчальному році”, урочистим врученням особовому складу озброєння та військової техніки та проведенням планових занять з заходів безпеки. Всі заходи проводились з дотриманням умов карантину.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top