Запрошуємо на службу у військовому резерві!

 
ОКРЕМА БРИГАДА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЛУГАНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ (ОТЦК ТА СП) запрошує громадян на службу у військовому резерві до підрозділів територіальної оборони Луганщини на посади офіцерського, сержантського та рядового складу.
Укласти контракт на проходження служби в резерві може кожен громадянин України, віком від 18 до 60 років, не залежно від статі і досвіду військової служби.
               Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні під час навчальних зборів.
               Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки. Також резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюють виплату добових (відповідно до військових звань).
 
              Резервісту гарантується:
               збереження робочого місця на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві;
               державне страхування на час зборів.
 
               Резервіст забезпечується безкоштовно:
               військовою формою одягу;
               харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням під час зборів.
 
                 Крім цього, резервіст має можливість:
           самостійно визначати тривалість проходження військової служби та укладати контракт на проходження військової служби на терміни від півроку і більше (до 3-5 років), з його подальшим продовженням на обраний термін при збереженні всіх соціальних пільг, які передбачені для мобілізованих (збереження місця роботи, посади, середнього заробітку, виплати пенсій тощо);
         укладати контракт на проходження служби у військовому резерві (зокрема і в особливий період) за спрощеним порядком у військовій частині, територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки;
           підвищувати кваліфікацію, отримувати нову військово-облікову спеціальність, досвід на командних посадах;
звільнитись від призову на строкову військову службу після виконання обов’язків служби у військовому резерві протягом двох контрактів.
 

ОТЖЕ СЛУЖБА В РЕЗЕРВІ ЦЕ МАЙЖЕ ЄДИНА МОЖЛИВІСТЬ ОДНОЧАСНО БУДУВАТИ ЦИВІЛЬНУ ТА ВІЙСЬКОВУ КАР’ЄРУ!

За детальнішою інформацією звертатись до Луганського обласного ТЦК та СП за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Б.Ліщини, 38 тел. 0952104410, або до міських (районних) ТЦК та СП за місцем мешкання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top