Як проходитиме весняний призов цього року на Луганщині

Сьогодні, 23 березня, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Луганського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник В’ячеслав Суханов під час брифінгу розповів  про організацію проведення призову на строкову військову службу у 2021 році.

Як повідомив полковник Суханов, наразі триває підготовка до весняної призовної кампанії, яка пройде з квітня по червень. Під час весняного призову до лав Збройних Сил України з Луганщини планується відправити близько 230 призовників. Як і торік, призовники поповнять підрозділи Сухопутних військ Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії, Повітряних Сил України та частин центрального підпорядкування.

Всі призовники пройдуть медичний огляд, психологічне тестування та в обов’язковому порядку тестування на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

- Як і раніше, призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку. Жоден військовослужбовець строкової військової служби не буде залучений до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил, - наголосив В’ячеслав Суханов.

Перша урочиста відправка призовників на Луганщині відбудеться вже 8 квітня 2021 року,  близько 30 призовників відправляться до навчальних центрів для здобуття військових професії.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top