Триває підготовка до весняного призову 2021 року

 

З метою своєчасної підготовки, якісного та організованого проведення призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань в квітні -  червні 2021 року, сьогодні 25 березня, у Луганському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбувся інструкторсько-методичний збір.

В проведенні заходу взяли участь директор Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА, представник ГУ НП України в Луганській області, голови районних та міських призовних комісій, старші лікарі районних та міських призовних комісій, військові комісари районних та міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Луганської області.

На початку збору тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Луганського обласного ТЦК та СП полковник В’ячеслав Суханов підбив підсумки осіннього призову 2020 року та визначив завдання на 2021 рік.

Під час проведення збору обговорювались питання організації взаємодії органів державної влади та територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки під час призову громадян на строкову військову службу.

Не залишилось осторонь і питання розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

Також обговорювались проблемні питання стосовно виділення лікарів-фахівців до призовних комісій, на час проведення призову, та здачу призовниками аналізів на безкоштовній основі, зокрема  обстеження на COVID-19.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top