Перші команди призовників з Луганщині відправились до лав Збройних Сил України

 

Сьогодні, 08 квітня, перші команди призовників з Луганщині відправились до лав Збройних Сил України.

Урочисті заходи з нагоди першої відправки призовників на строкову військову службу відбулись на базі Луганського обласного збірного пункту.

З напутніми словами до майбутніх захисників звернувся тимчасово виконуючий обов’язки заступника військового комісара – начальника сектору комплектування Луганського обласного ТЦК та СП підполковник Микола Лисенко. Він побажав з гідністю відслужити встановлений строк, повернутись до дому та будувати нашу країну. – «Бо ви – є майбутнє нашої держави та Збройних Сил України»!

Також з побажаннями легкої служби та привітаннями до юнаків звернулась член президії Ради ветеранів міста Сєвєродонецьк Олена Носуля.

З промовою виступив призовник на строкову військову службу Марк Алтиця. Від імені  усіх призовників він подякував військовослужбовцям, які боронять суверенітет нашої держави на сході. - «Я обіцяю гідно служити народу України та повернутися  додому змужнілим та здоровим. Нам батьківщина довірила найдорожче – берегти мир та спокій рідної землі»!

Традиційно зі святковими номерами виступили артисти Луганського обласногоакадемічного музично-драматичного театру.

 30 строковиків з Луганської області сьогодні відправились до навчальних центрів міст Житомир, Миколаїв та Київ для здобуття військових професії та подальшого проходження військової служби у Сухопутних військах Збройних Сил України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top