ОДЯГНЕМО ВИШИВАНКИ НА ЗНАК ЄДНОСТІ!

 

Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишиванку і в такому вигляді відправитися у звичних справах. 

Сьогодні, як і зазвичай кожного року, особовий склад Луганського обласного та районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки області вдягнувшись у вишиванки вшановують українські традиції. Звичайну повсякденну військову форму військовослужбовці доповнили яскравими вишитими сорочками, а службовці ділове вбрання  етнічними орнаментами.

Вишиванка — це символ здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, порядності й чесності, любові та святковості; крім того, вишиванка – це ще й оберіг. Символіка вишивки залежала від того, кому призначалося вбрання.

Справжня колоритна барвиста українська сорочка, зроблена з льону й вишита вручну, оздоблена національними орнаментами та виконана різноманітними техніками вишивання, втілює всю родючість української землі та щедрість і гостинність українського народу.

Ми вітаємо всіх з Днем вишиванки! Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас, щоб благословляла на щасливе життя!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top