В Сєвєродонецьку вшанували пам’ять жертв війни

     

      Щорічно 22 червня, відповідно до Указу Президента України від 17. 11. 2000 № 1245/2000, наша держава відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.
Сьогодні, з нагоди Дня скорботи, командування Луганського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки взяло участь в церемонії покладання квітів До Братської могили на Меморіалі Слави та вшанування пам’яті жертв у Другій світовій війні.
      Цей день – одна з найскорботніших дат в історії усього людства. День початку масштабної та кровопролитної війни, яка тривала майже чотири роки.
      22 червня 1941 на світанку фашистська Германія без оголошення війни нанесла масований нищівний удар по аеродромах і залізничних вузлах, по військово-морських базах, по багатьох містах мирної України, де жили, працювали і мріяли звичайні люди.
      Україна стала епіцентром бойових дій. За перемогу над нацизмом український народ заплатив неймовірно дорогу ціну. Україна втратила п’яту частину населення. На фронті загинули понад мільйон українців, майже стільки ж військовополонених і ще 3,9 млн мирних жителів були знищені окупантами, на примусові роботи до Германії було вивезено близько 2,5 млн осіб.
Вічна пам'ять!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top