ЛУГАНЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРІВ ПІДРОЗДІЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

     

       У період з 22 вересня по 01 жовтня 2021 року на території Луганської області пройдуть навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами підрозділів територіальної оборони.
      Основною метою зборів є підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, забезпечення умов надійного функціонування органів державної влади, своєчасне реагування та вжиття необхідних заходів щодо оборони територій та захисту населення, участі в запровадженні та здійснення правового режиму воєнного стану.
     Наразі в області триває підготовка до проведення зборів: здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та резервістів, готуються місця розташування підрозділів територіальної оборони та місця проведення занять з бойової підготовки тощо.
     Нагадуємо, що під час зборових заходів резервісти та військовозобов’язані забезпечуються речовим майном, засобами індивідуального захисту, їжею. Також за залучення на зборові заходи резервістам сплачують добові, грошову виплату, залежну від військового звання, одноразове грошове заохочення (для тих, хто виконав програму підготовки й не вчинив правопорушень) і середній заробіток тим, хто працює на підприємствах, в установах чи організаціях. Безробітним резервістам теж передбачені виплати на час зборів — у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top