На Луганщині тривають 10-денні навчальні збори підрозділів територіальної оборони.

 

     Нагадаємо, що на теритрії Луганської області тривають навчальні збори з резервістами та військовозобов'язаними підрозділів територіальної оборони. Основною метою зборів є підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням.
      Протягом 10 діб, під час занять за допомогою інструкторів, резервісти  вдосконалюють навички з різних видів бойової підготовки.
      Загалом на начальні збори призвано близько 450 військовозобов’язаних та резервістів управління 111 окремої бригади та управління стрілецьких рот 117 окремого батальйону територіальної оборони.
      Зараз триває активна активна фаза індивідуальної фахової підготовки тероборонців. Під керівництвом інструкторів резервісти навчаються організовувати службу блокпостів, відпрацьовувати заходи контрдиверсійної боротьби, налагоджувати зв'язок.
       Під час занять з мінної безпеки особовий склад вивчає порядок встановлення (зняття) мінно-вибухових загороджень, маркування мінно-вибухових загороджень та практично виконує вправи «метання навчальної ручної гранати».
       Також з резервістами проводяться практичні заняття з вогневої підготовки, під час яких резервісти мають можливість згадати матеріальну частину стрілецької зброї, основи та правила стрільби та практично виконують вправи стрільби.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top