На Луганщині стартував осінній призов

 

1 жовтня в Україні розпочався осінній призов громадян до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.
В рамках осінньої призовної кампанії, перші команди призовників з Луганщини відправились до лав Збройних Сил України. Урочиста відправка відбулась з призовної дільниці Луганського обласного ТЦК та СП.
Вітали юнаків з цією визначною подією перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Олексій Смирнов, заступник військового комісара – начальник сектору комплектування Луганського обласного ТЦК та СП полковник Сергій Попсуй, член президії Ради ветеранів м. Сєвєродонецьк Олена Носуля.
Близько 80 наших строковиків поповнять підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, Повітряних Сил України, Окремого Президентського полку та Командування сил логістики Збройних Сил України.
Загалом цієї осені з Луганщини планується відправити на строкову військову службу близько 200 хлопців призовного віку.
Відповідно до Указу Президента України № 71 від 24.02.2021 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» черговий призов триватиме до кінця грудня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top